Immortals Fenyx Rising „wkrótce” trafi na Steam. Kolejna gra od Ubisoftu zmierza na platformę Valve

Immortals-fenyx-rising-steam

Pod koniec listopada na łamach naszego portalu pojawiły się wieści o powrocie gier Ubisoftu na Steam. Pierwszym tytułem, który pojawił się na platformie Valve, był Assassin’s Creed Valhalla (6 grudnia 2022). Dzisiaj zaś pojawiła się informacja na temat kolejnej produkcji, która w niedalekiej przyszłości może zagościć na platformie Gabena.

Karta produktu Immortals Fenyx Rising pojawiła się w sklepie Steam

Immortals Fenyx Rising Steam
Karta Immortals Fenyx Rising w sklepie Steam

Kolejną produkcją Ubisoftu, która niebawem trafi na Steam będzie Immortals Fenyx Rising. Tytuł ten co prawda nie ma jeszcze podanej dokładnej daty debiutu na platformie Valve, jednak wymowne stwierdzenie „wkrótce dostępne” pozwala sugerować, że nie trzeba będzie na ten moment długo czekać. Warto podkreślić, że do tej pory Immortals Fenyx Rising na PC dostępne było wyłącznie poprzez Epic Games Store.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Obecnie są to jedyne dostępne informację na temat debiutu Immortal Fenyx Rising na Steam. Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie pojawią się dodatkowe szczegóły, takie jak konkretna data premiery czy chociażby cena, którą trzeba będzie zapłacić. Jeśli tylko pojawią się kolejne konkrety na ten temat, to na pewno o tym napiszemy!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z