Premiera Immortals of Aveum opóźniona! Twórcy przepraszają, tłumaczą powody i podają nową datę

Immortals of aveum

Podczas Summer Game Fest 2023 mogliśmy zapoznać się między innymi z nowymi materiałami z nadchodzącego Immortals of Aveum. Ten ciekawy projekt Ascendant Studios nazywany jest „magicznym FPS-em bez broni palnej” i zwrócił uwagę graczy oraz fanów gatunku fantasy. I choć premiera Immortals of Aveum miała odbyć się za niecały miesiąc, okazuje się, że gra nie zadebiutuje w planowanym terminie.

Opóźnienie premiery Immortals of Aveum pozwoli według twórców dopracować grę

Zwiastun Immortals of Aveum

Ascendant Studios musiało podjąć niełatwą decyzję i zmienić plany co do wydania swojej pierwszej produkcji, która początkowo miała zadebiutować 20 lipca. Ostatnio twórcy opublikowali komunikat, w którym wyznaczyli nową datę premiery Immortals of Aveum na 22 sierpnia 2023 roku, a więc nieco ponad miesiąc później niż pierwotnie planowali. Jak tłumaczą deweloperzy, zespół potrzebuje więcej czasu na doszlifowanie gry i zapewnienie najlepszej optymalizacji na wszystkich platformach.

Aby w pełni zrealizować naszą wizję, zamierzamy poświęcić kilka dodatkowych tygodni i wyznaczamy nową datę premiery na wtorek 22 sierpnia. Da nam to czas na dalsze dopracowanie gry, dokończenie optymalizacji wszystkich platform i zapewnienie solidnej premiery. Jesteśmy to winni sobie i wam.

Ascendant Studios

Decyzja o przesunięciu premiery gry, która nie jest w pełni dopieszczona, wydaje się być bardzo słusznym wyborem. Gracze zawsze oczekują dopracowanego i w pełni grywalnego produktu, z czego najwyraźniej Ascendant Studios zdaje sobie sprawę. Nadchodzący tytuł pojawi się jednak na rynku w dość intensywnym okresie, tuż obok premier takich gier jak Baldur’s Gate 3, Armored Core 6 czy Atlas Fallen, więc konkurencja jest całkiem silna.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Immortals Of Aveum

Na ten moment pozostaje nam więc trzymać kciuki za bezproblemową premierę tego wyjątkowego tytułu i obserwować jak gra poradzi sobie wśród innych, debiutujących w sierpniu produkcji. Przypominamy też, że zgodnie z nową datą – 22 sierpnia 2023 roku – w Immortals of Aveum zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.