Indiana Jones i Wielki Krąg na nowym materiale! Tak wygląda skradanie się w grze

Indiana Jones i Wielki Krąg

Na ostatnim Xbox Games Showcase widzieliśmy nowy materiał z Indiana Jones, ale to nie koniec nowości. Dziś Bethesda pokazała nam kolejny klip. Tym razem skupia się on na wykorzystaniu otaczających nas przedmiotów.

Kolejny klip z Indiana Jones i Wielki Krąg

Najnowszy klip z Indiana Jones i Wielki Krąg nie jest zbyt długi, ale całkiem treściwy. Tym razem Bethesda postanowiła zaprezentować nam, jak ważne jest wykorzystywanie otaczających nas przedmiotów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Widzimy też elementy skradankowe. Wydaje się, że te będą niezwykle ważne w starciu z nazistowskimi żołnierzami. Przynajmniej wtedy, gdy ci znajdują się w przewadze liczebnej.

Na razie wiemy, że produkcja ta trafi na PC i Xboxy Series X|S. Od jakiegoś czasu spekuluje się jednak, że zadebiutuje również na PS5, choć na razie to nic pewnego.

Podobnie wygląda to w przypadku daty premiery. Zostaliśmy jednakże zapewnieni, że nastąpi ona jeszcze w 2024 roku.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.