Indiana Jones i Wielki Krąg może trafić na PS5! Exclusive Xboxa na PlayStation jeszcze w tym roku?

Indiana Jones and the Great Circle

Niedawno mogliśmy zapoznać się z obszernym materiałem z Indiana Jones i Wielki Krąg. Na razie wiemy, że gra trafi na PC i Xboxy. Co ciekawe, być może później wyląduje też na PS5.

Indiana Jones i Wielki Krąg na PS5?

Tom Warren z The Verge przekazał nam ostatnio ciekawą informację. Zgodnie z jego doniesieniami, Indiana Jones i Wielki Krąg może trafić na PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według plotek Microsoft ma rozważać, aby gra wylądowała na konsoli Sony kilka miesięcy po premierze na PC i Xboxach. Oznaczałoby to więc, że wersja na PlayStation już powstaje.

Warto wspomnieć, że ostatnio Phil Spencer wyraził się dosyć jasno, co myśli o ekskluzywności gier. Dlatego też wychodziłoby na to, że wydanie następnego Indiany Jonesa na PS5 jest jak najbardziej prawdopodobne.

Na razie jednak wiemy, że tytuł ten pojawi się na PC i Xboxach Series X|S. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale na pewno wydarzy się to jeszcze w 2024 roku.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.