Indiana Jones i Wielki Krąg na nowym, obszernym zwiastunie! Produkcja zadebiutuje w tym roku

Indiana Jones i Wielki Krąg

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i na tegorocznym Xbox Games Showces pojawił się Indiana Jones i Wielki Krąg. Oczekiwana produkcja ze stajni Microsoftu otrzymała nowy zwiastun z datą premiery. Fani przygód słynnego archeologa mogą już zacierać ręce, bowiem produkcja zaliczy swój debiut już niebawem.

Indiana Jones i Wielki Krąg to pełna akcji przygoda

Zwiastun Indiana Jones i Wielki Krąg na Xbox Games Showcase 2024

Jak widać na powyższym materiale, nadchodzące przygody Indiany Jonesa nastawione są przede wszystkim na filmowość oraz widowiskowość. Zwiastun przedstawia mnóstwo podbramkowych sytuacji, z którymi przyjdzie się zmierzyć słynnemu archeologowi. Co jednak najważniejsze, pojawiło się także zapewnienie, że gra zadebiutuje jeszcze w 2024 roku i będzie od premiery dostępna w Game Passie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co warto pochwalić na najnowszym zwiastunie nadchodzącego Indiany Jonesa to fakt, że tytuł prezentuje się świetnie pod kątem graficznym. Zarówno otoczenie jak i bohaterowie zostali świetnie odwzorowani. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że cała gra utrzyma tak równy, wysoki poziom.

Indiana Jones i Wielki Krąg to gra z udziałem słynnego archeologa, która prowadzona jest z widoku pierwszoosobowego. Taki zabieg twórcy motywują większą immersją podczas zabawy. Czy tak będzie rzeczywiście, to okaże się jeszcze w tym roku.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.