Indiana Jones i Avowed z zapowiedzią na Xbox Games Showcase 2024? Wybrani mają przetestować obie gry

Indiana Jones and the Great Circle Avowed

Styczniowy pokaz Xbox Developer Direct ukazał graczom aż 5 wartych oczekiwania gier. Wśród nich pokazane zostały Avowed i Indiana Jones and the Great Circle. Choć z obu tytułów zaprezentowane zostały wtedy obszerne fragmenty rozgrywki, to nie dowiedzieliśmy się nic o konkretnych datach premiery. Sytuacja ma zmienić się na tegorocznym Xbox Games Showcase, gdzie nie tylko mamy poznać datę debiutu obu gier, ale też dziennikarze oraz twórcy będą mieli okazję przetestować obie produkcje.

Indiana Jones i Avowed mają otrzymać z prezentacjami na Xbox Games Showcase 2024. Dziennikarze mają mieć okazję sprawdzić obie produkcje

Indiana Jones and the Great Circle — zwiastun

Avowed i Indiana Jones and the Great Circle to jedne z najbardziej wyczekiwanych gier 2024 roku ze stajni Microsoftu. Oba tytuły zostały pokazane, w trakcie styczniowego Xbox Developer Direct, na którym zaprezentowano również m.in. Hellblade 2, którego recenzję można już przeczytać na naszej stronie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Obie produkcje otrzymały wtedy obszerne prezentacje rozgrywki, jednak fani otrzymali jedynie wiadomość, że obie gry pojawią się na rynku jeszcze w 2024 roku.

Sytuacja ta ma zmienić się już na początku przyszłego miesiąca. Portal Insider Gaming dotarł do informacji, według której zarówno Avowed jak i Indiana Jones mają otrzymać prezentacje na tegorocznym Xbox Games Showcase, które odbędzie się 9 czerwca 2024 roku. Gracze mają wtedy też poznać oficjalne daty premiery obu produkcji.

To jednak nie koniec, wieści, gdyż według przecieku następnego dnia, czyli 10 czerwca wybrani dziennikarze i internetowi twórcy mają mieć możliwość przetestowania wcześniej wspomnianych gier. Oznacza to prawdopodobnie, że niedługo po pokazie do sieci trafi wiele materiałów zawierających opinie krytyków na temat Avowed i Indiana Jones and the Great Circle, które mogą pomóc odpowiedzieć na pytanie, czy warto się tymi tytułami interesować.

Choć nie jest to oficjalnie potwierdzona wiadomość, to autorem jej jest znany dziennikarz Tom Henderson, który słynie ze sprawdzonych źródeł informacji. Warto więc poczekać do drugiego tygodnia czerwca i samodzielnie się przekonać czy Xbox pozytywnie zaskoczy swoich fanów.

Na koniec warto przypomnieć, że Avowed i Indiana Jones and the Great Circle to nie jedyne produkcje, wokół których krążą plotki o rzekomym pojawieniu się ich na Xbox Games Showcase 2024. W internecie pojawia się wiele głosów, że Microsoft zapowie również długo wyczekiwane State of Decay 3 oraz Gears of War 6.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.