Insider podawał informacje o PUBG, a teraz do jego drzwi zapukał prywatny detektyw

PUBG

Bardzo dużo insiderów musi uważać z kim i na jakie tematy rozmawia. Podanie przedwcześnie bardzo ważnych szczegółów nt. jakichś produkcji może rozzłościć deweloperów lub wydawcę do tego stopnia, że spróbują – za pomocą odpowiednich organów ścigania – znaleźć leakera i przedstawić mu odpowiednie pismo z żądaniami. Przekonał się o tym niedawno PlayerIGN, który specjalizował się w zdradzaniu informacji o PUBG.

Spore problemy insidera obracającego się wokół PUBG

PUBG showed up at my front door…

Read: https://t.co/XrjEz7M2ec

— PlayerIGN (@PlayerIGN) May 25, 2022

PUBG showed up at my front door…

Read: https://t.co/XrjEz7M2ec

— PlayerIGN (@PlayerIGN) May 25, 2022

PlayerIGN kilka dni temu poinformował swoją społeczność za pomocą Twittera, że niedawno do jego drzwi zapukał prywatny detektyw Kraftonu. Autor otrzymał od wydawcy Playerunknown’s Battlegrounds list, z którego wyczytał, iż musi usunąć ze swojego profilu wszystkie wpisy związane z przeciekami w PUBG, a także podać informacje o swoich źródłach, jak i przychodach wywołanych zbyt wczesnym udostępnianiem wszelkiej maści treści dotyczących popularnego battle royale’a.

Sprawdź także: Potencjalna oferta PS Plus czerwiec 2022

PlayerIGN jest dość zmieszany, ponieważ zarzeka się, że szczegóły o np. nowych skórkach do broni znajduje na pewnej stronie internetowej, która jest aktualizowana wcześniej niż serwer testowy Playerunknown’s Battlegrounds. Leaker nie wie, co ma teraz zrobić i poprosił o jakieś rady. Jednakże od dnia, w którym wrzucił swój post na Twitterze, nie dał żadnych oznak życia, więc sprawa może być poważniejsza niż sądził.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z