PS Plus na czerwiec 2022 wyciekł? Mamy dostać 3 gry, w tym jeden prawdziwy hit

PS Plus

Nowy PS Plus trafił już na pierwszy rynek, ale Sony nie zapomina o osobach, które wciąż czekają na debiut odświeżonej usługi. Z myślą o nich i graczach opłacających PS Plus Essential w Azji japońska korporacja powinna niebawem przedstawić ofertę na czerwiec, w której skład wejdą zapewne trzy gry. Według plotki jedną z nich będzie świetny exclusive na PS4.

REKLAMA

PS Plus na czerwiec 2022 może zachęcić do długich sesji z konsolą PS4/PS5

I’m being told this is real. Good month if that’s the case https://t.co/w1lJ7HQ6qm

— Nick  (@Shpeshal_Nick) May 30, 2022

I’m being told this is real. Good month if that’s the case https://t.co/w1lJ7HQ6qm

— Nick  (@Shpeshal_Nick) May 30, 2022

Hiszpańska redakcja Areajugones przedstawiła, bazując na swoich źródłach, prawdopodobną ofertę PS Plus na czerwiec 2022. Z ich wpisu na Twitterze zamieszczonym powyżej wynika, że osoby posiadające usługę Sony będą mogły niebawem przypisać do swojego konta następujące gry:

  1. God of War (2018)
  2. Naruto to Boruto: Shinobi Striker
  3. Nickelodeon All Star-Brawl

Jeden z szanowanych insiderów z branży gier – Shpeshal_Nick – udostępnił wpis rzeczonej redakcji i potwierdził, że według jego źródeł jest to prawdziwa oferta PS Plus na czerwiec 2022 roku. Jeśli plotki rzeczywiście się potwierdzą, to można śmiało powiedzieć, że będzie to bardzo mocny miesiąc.

Sprawdź także: Klasyki z PS Plus Premium w słabej jakości

Udostępnienie God of War z 2018 roku może być swego rodzaju małym sygnałem dotyczącym zbliżającej się prezentacji God of War Ragnarok. Ostatnie doniesienia z sieci sugerują, że kontynuacja przygód Kratosa i jego syna Atreusa powinna mieć premierę we wrześniu 2022 roku, więc najwyższy czas, aby szykować się do jej promocji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!