Jagged Alliance 3 trafi wkrótce na PlayStation i Xbox! Znamy datę premiery konsolowej wersji

THQ Nordic poinformowało pod koniec sierpnia, że Jagged Alliance 3 zadebiutuje „wkrótce” na PlayStation i Xbox. Wydawca nie zdradził jednak wówczas, kiedy dokładnie produkcja studia Haemimont Games trafi na sprzęty Sony i Microsoftu. Na szczęście wszystko jest już jasne, ponieważ wczoraj firma ujawniła dokładną datę premiery konsolowej wersji najnowszej odsłony serii Jagged Alliance.

Jagged Alliance 3 już w listopadzie pojawi się na PlayStation i Xbox. THQ Nordic ujawniło datę premiery konsolowej wersji

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) poinformowano, że konsolowa wersja Jagged Alliance 3 zadebiutuje na rynku 16 listopada 2023 roku. Najnowsza produkcja studia Haemimont Games dostępna będzie na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra dostępna jest już w PlayStation Store oraz Xbox Store, a użytkownicy, którzy kupią wspomniany tytuł w przedsprzedaży, rozpoczną zabawę 48 godzin przed premierą.

Konsolowa wersja Jagged Alliance 3 będzie mogła pochwalić się międzygeneracyjnym trybem wieloosobowym. Gracze korzystający z PlayStation 4 będą mogli więc cieszyć się wspólną rozgrywką z posiadaczami PlayStation 5. Użytkownicy konsol Xbox One spotkają się natomiast na serwerach z osobami grającymi na Xbox Series X|S.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 800 zł

Kup Jagged Alliance 3

Na koniec warto przypomnieć, że Jagged Alliance 3 zadebiutowało w połowie lipca bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Najnowsza produkcja studia Haemimont Games zebrała świetne recenzje. Nic więc dziwnego, że wydawca oraz twórcy postanowili przygotować konsolową wersję wspomnianego tytułu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.