„Polski Need for Speed” otrzyma demo! Japanese Drift Master sprawdzimy przed premierą

Japanese Drift Master

Na początku maja otrzymaliśmy pierwszy gameplay ciekawie zapowiadającej się produkcji polskiego studia – Japanese Drift Master. Tytuł zdążył zgromadzić 30 tysięcy graczy, którzy dodali go do listy życzeń na Steamie. Tymczasem deweloperzy z Gaming Factory udzieli odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące gry.

Japanese Drift Master otrzyma demo – deweloperzy z Gaming Factory odpowiedzieli na pytania graczy

Gameplay z alfy Japanese Drift Master

Japanese Drift Master, jak mogliśmy przeczytać w opisie na Steamie, to gra wyścigowa, która ma mieć miejsce w Japonii, a sama produkcja ma zapewnić rozgrywkę w otwartym świecie. Dodatkowo do naszej dyspozycji oddane zostaną auta, które będziemy mogli tuningować wedle własnego uznania, co może nasuwać skojarzenia m.in. z Need for Speed Most Wanted czy Carbon.

W ostatnim wpisie na Steamie deweloperzy z Gaming Factory potwierdzili informacje, które mogliśmy przeczytać na początku maja. Dodali oni także, że wcielimy się w nowicjusza, który będzie chciał podbić świat driftingu w Kraju Kwitnącej Wiśni.

W kwestii technicznej dowiadujemy się natomiast, że Japanese Drift Master będzie opierać się na Unreal Engine 4, a sama produkcja na razie ukaże się tylko na komputerach osobistych, choć deweloperzy nie wykluczają, że w przyszłości JDM wyjdzie również na konsolach. Dodatkowo wiemy, że w grze znajdzie się tryb multiplayer.

Najciekawszą informacją jednak jest fakt, że deweloperzy z Gaming Factory pracują obecnie nad wersją demo swojej gry. Jest to dobra wiadomość, gdyż będziemy mogli sprawdzić Japanese Drift Master przed ewentualnym zakupem. Warto jednak podkreślić, że nie ma na razie żadnej wstępnej daty premiery, choć twórcy chcą udostępnić produkcję we wczesnym dostępie jeszcze w 2023 roku.

Zobacz też: Mody do FS 19

Japanese Drift Master można dodać do listy życzeń na platformie Steam. A Wy zagracie w demo, jak już się pojawi? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.