Polska gra wyścigowa rzuci wyzwanie Gran Turismo oraz Forza Horizon? Zobaczcie najnowszy gameplay

Japanese Drift Master

Wiemy bardzo dobrze, że Polacy potrafią tworzyć naprawdę rewelacyjne gry, a tytułów takich jak Cyberpunk 2077, Wiedźmin, czy Dying Light nie trzeba nikomu przedstawiać. Tymczasem mniejsze studio — Gaming Factory — udostępniło pierwszy gameplay ze swojej gry wyścigowej Japanese Drift Master. Nie da się ukryć, że fragment rozgrywki prezentuje się naprawdę ciekawie.

Japanese Drift Master, czyli polska gra wyścigowa na pierwszym gameplayu

Gameplay z Japanese Drift Master

Nie da się ukryć, że gry samochodowe cieszą się sporą popularnością. Gran Turismo 7 czy Forza Horizon 5 są stale poprawiane i na daną chwilę oba tytuły oferują rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę. Pomimo że produkcje te są uznanymi markami na świecie, to konkurencją dla nich chce być polska produkcja — Japanese Drift Master.

Deweloperzy ze studia Gaming Factory udostępnili gameplay z gry w wersji alfa, który pokazuje, jak prezentuje się jedna z tras. Produkcja będzie miała miejsca w Japonii i według twórców mamy zasmakować klimatu japońskiego driftu oraz tuningu. W opisie Japanese Drift Master na Steamie możemy przeczytać:

„Witaj w Japonii, światowej stolicy driftu! Rywalizuj, driftuj i ścigaj się na kilometrach zróżnicowanych dróg i krętych górskich szlaków. Przemierzaj miasteczka położone nad malowniczym jeziorem Haikama. Wydawaj swoje oszczędności na nowe samochody i poznaj smak japońskiego stylu tuningu”.

Otwarty świat Japanese Drift Master, według producentów, ma być naprawdę rozbudowany. Będziemy mogli poczuć klimat małych, japońskich miasteczek z ruchem ulicznym oraz dynamicznym cyklem dnia i nocy. Zgodnie z opisem oraz biorąc pod uwagę możliwość tuningu — Japanese Drift Master może przypominać nieco Need for Speed: Most Wanted.

Zobacz też: Gry z crossplayem

Japanese Drift Master nie ma potwierdzonej daty premiery; gra zmierza na PC, o wersjach konsolowych na razie nic nie wiadomo. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje od Gaming Factory.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.