„Polski Need for Speed” na nowym gameplayu! Rosnące zainteresowanie Japanese Drift Master na Steamie

Japanese Drift Master

W maju tego roku polskie studio Gaming Factory podzieliło się z graczami pierwszymi materiałami ze swojej wyścigowej gry Japanese Drift Master. Trzeba przyznać, że już wtedy produkcja robiła dobre wrażenie i zapowiadała się całkiem obiecująco. Tym razem deweloperzy zaprezentowali gameplay z wersji alfa Japanese Drift Master, a także pochwalili się ogromnym zainteresowaniem, jakie generuje gra na platformie Steam.

Gameplay z wersji alfa Japanese Drift Master zachwyca graczy. Tytuł zyskuje popularność na Steamie

Gameplay z wersji alfa Japanese Drift Master

Niebawem na rynku pojawi się nowa, interesująca pozycja dla miłośników wyścigów. Japanese Drift Master, bo o nim mowa, zadebiutować ma wyłącznie na komputerach osobistych, a prace nad grą prowadzi polski zespół Gaming Factory. Deweloperzy zaprezentowali ostatnio nowy gameplay z produkcji w wersji alfa i trzeba przyznać, że materiał robi spore wrażenie zarówno pod względem grafiki, jak i samej rozgrywki.

Japenese Drift Master ma zaoferować między innymi przemierzanie turystycznych okolic jeziora Haikama, ściganie się na górskich serpentynach czy driftowanie po mocno zurbanizowanych częściach miasta. W grze ważną rolę odgrywa także personalizacja samochodu – można nadać unikalnego wyglądu swoim autom w japońskim stylu. Najistotniejszy jest jednak oczywiście drift – twórcy zapewniają, że realistyczna fizyka jazdy podczas kontrolowanego poślizgu daje bardzo satysfakcjonujące wrażenia.

Dodatkowo Japanese Drift Master cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy. Już ponad 150 tysięcy razy tytuł został dodany do listy życzeń na platformie Steam. Jak jednak mówi dla portalu Strefa Inwestorów Mateusz Adamkiewicz, prezes Gaming Factory, twórców najbardziej cieszy „rosnąca popularność materiałów udostępnianych graczom”.

Nie ukrywam, że teraz jesteśmy skoncentrowani na przygotowaniu wysokiej jakości dema gry, które chcemy zaprezentować jesienią. Przed nami jeszcze start kampanii promującej JDM, a następnie wydanie wersji early access. Wiemy, że nie będzie to zamknięta produkcja i już teraz mamy plan na rozbudowę tytułu o kolejne wątki fabularne oraz lokalizacje.

Mateusz Adamkiewicz, prezes Gaming Factory

Zobacz też: Najlepsze routery gamingowe

Choć możemy już znaleźć zakładki z grą Japanese Drift Master na platformach takich jak Steam, GOG oraz Epic Games Store, nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery. Na szczęście twórcy zapewniają, że prace są w zaawansowanym etapie, co wskazuje na to, że debiut pozycji nie powinien być zbyt odległy. Przed premierą tytułu mamy również otrzymać wersję demo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.