Joe Danger 2: The Movie za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Joe Danger 2: The Movie

Mimo że pozostałe gry z lipcowego Games with Gold zostały udostępnione subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate już wczoraj, to okazuje się, że abonenci mogą zgarnąć za darmo jeszcze jedną darmową produkcję. Mowa o Joe Danger 2: The Movie — nie jest to przesadnie popularna gra, ale za to ma całkiem niezłe oceny.

Joe Danger 2: The Movie za darmo w Xbox Store

Zwiastun Joe Danger 2: The Movie

Joe Danger 2: The Movie to ciepło przyjęta zręcznościówka, która miała swoją premierę w 2012 roku na konsoli Xbox 360. Aby odebrać ją za darmo, wystarczy przejść na stronę gry w japońskim Xbox Store i zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Potem należy już tylko kliknąć zielony przycisk tuż pod okładką gry i zatwierdzić cały proces.

Przeczytaj też: Najlepsze darmowe gry na PC

Z uwagi na fakt, że gra ukazała się pierwotnie na Xboxie 360, po dopisaniu jej do swojego konta zostanie ona z nami już na zawsze. Joe Danger 2: The Movie uruchomimy na wspominanym Xboxie 360, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Nie wiadomo, jak długo produkcja pozostaje darmowa, dlatego warto odebrać ją czym prędzej. Pod koniec warto wspomnieć, że już kiedyś gra była rozdawana za darmo — z czasem jednak znów stała się płatna, ale teraz postanowiono udostępnić ją bez żadnych opłat po raz kolejny.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.