Dwie pozostałe gry z lipcowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Relicta

Pierwsze gry z Games with Gold na lipiec 2022 zostały udostępnione graczom jeszcze w czerwcu, natomiast dzisiaj Microsoft oddał w ręce subskrybentów pozostałe tytuły na ten miesiąc. Produkcje nie będą darmowe przez wieczność, więc warto dopisać je do swojego konta za pamięci.

REKLAMA

Torchlight i Relicta za darmo w Games with Gold na lipiec 2022

Zwiastun Torchlight

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo że pozostałe tytuły na ten miesiąc miały zostać udostępnione dopiero jutro, to Microsoft nieco się pospieszył i sprawił, że zainteresowani subskrybenci mogą rozpocząć pobieranie Torchlight i Relicta już dzisiaj. Pierwsza produkcja pozostaje bezpłatna do 31 lipca, a druga 15 sierpnia.

  1. Pobierz Torchlight z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Relicta z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Jaki dysk do Xbox Series S kupić?

Torchlight ukazało się również na Xboxa 360, a więc po dopisaniu tej gry do swojego konta zostanie ona z nami już na zawsze i będzie można ją uruchamiać nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Pod koniec warto przypomnieć, że niedawno Microsoft ogłosił, iż od października w Games with Gold nie będą się już pojawiały gry z Xboxa 360. Można więc powiedzieć, że Torchlight jest jedną z ostatnich produkcji 7. generacji, jakie pojawiły się w ofercie Amerykanów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!