Dwie pozostałe gry z lipcowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Relicta

Pierwsze gry z Games with Gold na lipiec 2022 zostały udostępnione graczom jeszcze w czerwcu, natomiast dzisiaj Microsoft oddał w ręce subskrybentów pozostałe tytuły na ten miesiąc. Produkcje nie będą darmowe przez wieczność, więc warto dopisać je do swojego konta za pamięci.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 85% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Torchlight i Relicta za darmo w Games with Gold na lipiec 2022

Zwiastun Torchlight

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo że pozostałe tytuły na ten miesiąc miały zostać udostępnione dopiero jutro, to Microsoft nieco się pospieszył i sprawił, że zainteresowani subskrybenci mogą rozpocząć pobieranie Torchlight i Relicta już dzisiaj. Pierwsza produkcja pozostaje bezpłatna do 31 lipca, a druga 15 sierpnia.

  1. Pobierz Torchlight z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Relicta z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Jaki dysk do Xbox Series S kupić?

Torchlight ukazało się również na Xboxa 360, a więc po dopisaniu tej gry do swojego konta zostanie ona z nami już na zawsze i będzie można ją uruchamiać nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Pod koniec warto przypomnieć, że niedawno Microsoft ogłosił, iż od października w Games with Gold nie będą się już pojawiały gry z Xboxa 360. Można więc powiedzieć, że Torchlight jest jedną z ostatnich produkcji 7. generacji, jakie pojawiły się w ofercie Amerykanów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Bierzcie, póki jeszcze są!
Z