Kolejna gra z datą premiery w Xbox Game Pass! To produkcja dla fanów wspinaczki i nie tylko

Jusant Xbox Game Pass

W ostatnim czasie wielokrotnie podkreślaliśmy, że Xbox Game Pass w najbliższej przyszłości doczeka się wielu konkretnych premier, obok których ciężko będzie przejść obojętnie. Dość w tej materii powiedzieć, że zaledwie wczoraj poznaliśmy oficjalną datę premiery Persony 3 Reload, która od samego początku pojawi się w abonamencie Microsoftu. Dzisiaj przy okazji najnowszej transmisji Xboxa potwierdzona została data premiery Jusant, czyli kolejnej interesującej gry zmierzającej do „zielonego abonamentu”.

Jusant z datą premiery! Gra od samego początku dostępna będzie też w Xbox Game Pass

Jusant — trailer ujawniający datę premiery

Podczas dzisiejszego wydarzenia potwierdzono, że Jusant zadebiutuje już 31 października 2023 roku i od samego początku dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Tym samym abonament Microsoftu zyska w najbliższych miesiącach jeszcze jedną niezależną, niemniej interesującą pozycję.

Czym w ogóle będzie Jusant? To gra od studia Don’t Nod, której głównym założeniem jest wspinaczka i poznawanie tajemnic ogromnej wieży, której szczyt będzie celem naszej podróży. Twórcy zapewniają, że wspinaczkę nie dość, że będziemy mogli prowadzić we własnym tempie, to jeszcze będziemy mogli to robić poprzez eksploracje zupełnie różnych ścieżek.

Przyglądając się udostępnionemu trailerowi, trzeba przyznać, że oprawa wizualna stoi na naprawdę przyzwoitym poziomie. Szczególnie dobrze prezentują się efekty pogodowe jak np. deszcz, czy wiatr, które w całkiem realistyczny sposób poruszają trawą porastającą ściany owej gargantuicznej wieży.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup Xbox Series X

Oczywiście nie jest to produkcja AAA, jednak można zakładać, że po premierze znajdzie ona swoich zwolenników, którzy zapałają do niej sympatią. A Wy jak oceniacie Jusant? Dacie jej szansę przy okazji październikowej premiery? Czekamy na Wasze komentarze!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.