Niespodzianka – Kangurek Kao za darmo dla każdego! Pobierz polską platformówkę, a wraz z nią 2 inne gry

Kangurek Kao Epic Games Store

Dziś czwartek, a jak czwartek to kolejna porcja darmowych gier na PC od Epic Games Store. Tym razem „wujaszek” Epic przygotował dla graczy aż trzy bezpłatne pozycje, w tym popularną polską platformówkę. Można zgarnąć zupełnie za darmo najnowszego Kangurka Kao, Horizon Chase Turbo oraz Against All Odds.

Kangurek Kao za darmo w Epic Games Store, Horizon Chase Turbo i Against All Odds również

Zwiastun Kangurek Kao

Kangurek Kao to polska platformówka, której premiera odbyła się w 2022 roku. W naszej recenzji gra zgarnęła naprawdę przyzwoitą ocenę, a wśród jej plusów wymieniliśmy m.in. przyjemny gameplay oraz świetny dubbing. Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy torbacz, który wyrusza w podróż celem odnalezienia swojej siostry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Chorizon Chase Turbo

Z kolei Horizon Chase Turbo to utrzymana w kolorowej oprawie graficznej gra samochodowa, której motywem przewodnim jest nic innego jak branie udziału w wyścigach. Fabuły samej w sobie tu nie ma, ale jest za to masa tras i pojazdów.

Zwiastun Against All Odds

Ostatnią z darmówek w Epic Games Store na ten tydzień jest Against All Odds. Produkcja reprezentuje gatunek imprezowych platformówek nastawionych na rozgrywkę wieloosobową. Zabawa skupia się na braniu udziału w rozmaitych rywalizacjach.

Wszystkie wymienione wyżej gry można już odebrać za darmo w Epic Games Store. Udostępnione produkcje pozostają bezpłatne do 11 maja do godziny 17:00.

Przeczytaj też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

Nie da się ukryć, że w tym tygodniu Epic Games Store zaoferował naprawdę fajne produkcje. Biorąc pod uwagę fakt, że polskie Dying Light na Epicu odebrało ostatnio aż 15 milionów osób, produkcja Tate Multimedia może po tym rozdawnictwie zyskać naprawdę spory rozgłos.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.