Serwery kultowych gier na Xboxach 360 znowu są online! Niespodziewany powrót do życia

Xbox 360

Powrót do życia serwerów starszych gier to często bardzo przyjemna niespodzianka, która zawsze stanowi dla graczy bardzo miłą niespodziankę. Jakiś czas temu na taki ruch zdecydowało się Activision, przywracając serwery niektórych starszych odsłon Call of Duty na Xboxach. Teraz na takich ruch zdecydował się Ubisoft, a to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów niektórych gier francuskiego wydawcy.

Kilka kultowych gier Ubisoftu z włączonymi serwerami na Xbox 360

Rayman Legends
Rayman Legends

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez internautów, serwery kilku gier Ubisoftu, które w przeszłości zostały wyłączone, teraz ponownie wróciły do życia na Xboxach 360. Mowa tutaj o infrastrukturze sieciowej takich pozycji jak Driver San Francisco, Sprinter Cell Blacklist, Rayman Legends czy Assassin’s Creed III.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oznacza to, że wszyscy łowcy trofeów, którzy do tej pory unikali tych pozycji, będą mogli teraz ponownie podjąć się próby zdobycia tych osiągnięć.

Assassin's Creed III
Assassin’s Creed III

Jest to całkiem ciekawa sytuacja, bo zarówno Ubisoft, jak i Xbox nie zapowiadali takich ruchów w ostatnim czasie. Nie można wykluczyć, że jest to efekt pomyłki ze strony francuskiego wydawcy, a infrastruktura sieciowa niebawem może zostać ponownie wyłączona.

Przeczytaj też: Gry multiplayer na telefon

Na ten moment jednak wszyscy fani wspomnianych wyżej pozycji mogą zanurzyć się w aktywnościach sieciowych. które znowu są dostępne. Nawet jeśli niezamierzony, to jest to miły ruch, który jest też idealnym pretekstem do wyciągnięcia z szafy poczciwego Xboxa 360 i ponownego ogrania kilku uznanych perełek.

Źródło: TrueAchievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.