Killing Floor 2 i Ancient Enemy za darmo w Epic Games Store

Killing Floor 2

Epic Games Store nieustannie rozdaje gry za darmo i chwała im za to. Dzisiaj Tim Sweeney i spółka proponują graczom bezpłatne Killing Floor 2 oraz Ancient Enemy. Produkcje można już pobierać i zdecydowanie warto to zrobić.

Darmowe Killing Floor 2 i Ancient Enemy od Epic Games Store

Zwiastun Killing Floor 2

Killing Floor 2 to kooperacyjna strzelanka, w której stawiamy czoła hordom mutantów na zróżnicowanych mapach. Z kolei Ancient Enemy jest hybrydą gry RPG, strategii i karcianki, której akcja rozgrywa się w zrujnowanym świecie fantasy.

Obie pozycje są już dostępne do pobrania w Epic Games Store. Można je zgarnąć bez żadnych opłat do 14 lipca do godziny 17:00.

Co prawda nie jest to Minecraft za darmo ani bezpłatne GTA V, ale nie da się ukryć, że włodarze Epic Games Store ponownie udostępnili ciekawe produkcje. Następną darmową grą na tytułowej platformie będzie Wonder Boy: The Dragon’s Trap. Pobierzemy ją w dniach 14–21 lipca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z