Data premiery Kirby’s Dream Buffet ujawniona. „Fall Guys od Nintendo” zadebiutuje lada dzień

Kirby's Dream Buffet

Nie tak dawno temu Nintendo ujawniło Kirby’s Dream Buffet, czyli grę wieloosobową, która swoim zamysłem mocno przypomina popularne Fall Guys. Wówczas Japończycy nie zdradzili zbyt wiele o swojej nadchodzącej produkcji, jednak dzisiaj w końcu poznaliśmy jej datę premiery. Mówiąc krótko: długo już nie poczekamy.

REKLAMA

Data premiery Kirby’s Dream Buffet bez tajemnic

Nowy zwiastun Kirby’s Dream Buffet

Premiera Kirby’s Dream Buffet odbędzie się już za kilka dni, a konkretniej 17 sierpnia. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo Switch, a jej cena została ustalona na 1500 jenów, co przekłada się na mniej więcej 51,50 zł. Produkcja nie dostanie fizycznego wydania — kupimy ją wyłącznie w eShopie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry dla dzieci na Nintendo Switch

W Kirby’s Dream Buffet zabraknie kampanii fabularnej — gra skupia się wyłącznie na rozgrywce wieloosobowej. Podczas zabawy będziemy brać udział w wyścigach po „zjadliwych” torach przeszkód, starając się zebrać jak najwięcej przepysznych truskawek po drodze. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!