Kirby’s Dream Buffet zapowiedziane. Oto zwiastun nowej gry Nintendo, która przypomina Fall Guys

Kirby's Dream Buffet

Kirby’s Dream Buffet zostało oficjalnie zapowiedziane. Jest to kolejna gra ekskluzywna zmierzająca na Nintendo Switch z tytułowym bohaterem w roli głównej. Produkcja została pokazana dość niespodziewanie, ale co najciekawsze — jej pierwszy trailer zwiastuje odpowiedź na szalenie popularne Fall Guys.

Zwiastun Kirby’s Dream Buffet i informacje o grze

Zwiastun Kirby’s Dream Buffet

Kirby’s Dream Buffet to urocza gra stworzona z myślą o rywalizacji 4 osób na 4 planszach. Nintendo nie zdradziło zbyt wiele szczegółów o swojej nadchodzącej produkcji poza tym, że zadaniem graczy będzie ściganie się po „przepysznych torach przeszkód, zbieranie truskawek oraz krzyżowanie planów przeciwników, wykorzystując do tego znane umiejętności”. Produkcja zaoferuje możliwość rozgrywki online, jak i lokalnej.

Przeczytaj też: Gry dla dzieci na Nintendo Switch

Zwiastun Kirby’s Dream Buffet można obejrzeć powyżej. Na krótkich urywkach gameplayu nie sposób nie dostrzec podobieństw do Fall Guys. Czyżby Nintendo chciało stworzyć konkurenta dla cieszącej się coraz większą popularnością produkcji? Być może, choć byłoby to dość dziwne, bo Fall Guys jest nawet promowane przez japońską korporację.

Premiera Kirby’s Dream Buffet ma się odbyć jeszcze tego lata, ale dokładna data nie została podana. Wyczekujecie tej ciekawie zapowiadającej się gry na Nintendo Switch? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z