Już niedługo 7. urodziny Kojima Productions. Dostaniemy nowe materiały z okazji rocznicy!

Kojima Productions

Kojima Productions już wkrótce osiągnie kolejny kamień milowy w postaci siódmych urodzin. Aby należycie uczcić to wydarzenie, deweloper powstającego Death Stranding 2 postanowił podzielić się z fanami dodatkową zakulisową zawartością. Materiały udostępniane są na oficjalnym profilu twórców w serwisie Twitter.

7. rocznica powstania Kojima Productions już za trzy dni

Niezależne studio Kojima Productions powstało 16 grudnia 2015 roku z gruzów współpracującego z Konami zespołu deweloperskiego Hideo Kojimy. Na debiutancką grę firmy czekaliśmy aż do 2019 roku, kiedy to na PS4 wydano ciepło przyjęte Death Stranding. Niemal trzy lata później oczekujemy już na zapowiedziane podczas wydarzenia The Game Awards 2022 Death Stranding 2.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Właśnie z okazji urodzin Kojima Productions przez najbliższy tydzień dzielić się będzie z nami poprzez Twittera interesującymi materiałami. Dzięki nim będziemy mieli okazję zajrzeć za kulisy działania jednego z najbardziej szanowanych przez graczy dewelopera. Jak na razie udostępniono nam dwa krótkie filmiki, które pokazują proces powstawania oraz końcowy efekt budowy nowego studia firmy. Z pewnością warto śledzić kolejne publikacje – kto wie, być może zobaczymy na nich cokolwiek związanego z Death Stranding 2 lub następną grą Kojimy, którą według plotek ma być horror o nazwie Overdose.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.