Konami nie zwalnia tempa! Będą nowe zapowiedzi gier należących do klasycznych serii

Silent Hill 2 Remake

W przeszłości Konami było wielokrotnie krytykowane za stagnację w kwestii wznawiania klasycznych tytułów. Firma widocznie wyciągnęła wnioski z oburzenia fanów i żwawo zabrała się do pracy, co w październiku 2022 roku zaowocowało zapowiedziami nowych gier z serii Silent Hill. To jednak nie wszystko, bo Japończycy przyznali, że pracują nad przywróceniem do życia kolejnych znanych marek.

Konami zapowiada powrót kolejnych klasycznych serii gier

Zwiastun Silent Hill 2

Z okazji powitania 2023 roku Konami podzieliło się z fanami kilkoma interesującymi faktami. Za pośrednictwem redakcji Famitsu przyznano, że firma mająca pod swoimi skrzydłami takie hity jak Silent Hill czy Castelvania wciąż ma do ogłoszenia jeszcze kilka ciekawych zapowiedzi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ten rok jest Rokiem Królika, dlatego planujemy power-upy i nowy rozwój dla znanych marek z zamiarem zrobienia kroku naprzód. Dodatkowo po cichu pracujemy nad nowymi projektami, których jeszcze nie ogłosiliśmy. Konami idzie do przodu, więc prosimy was o czekanie na dalsze informacje.

Konami

Jak widać Konami planuje nie tylko powrót do znanych nam już dobrze serii, ale także rozwój kompletnie nowych marek. Na konkrety przyjdzie nam jednak jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz też: Smartwatch damski – ranking

Tymczasem przypomnijmy, że za odświeżoną wersję Silent Hill 2 odpowiada polskie studio Bloober Team. Deweloperzy zdołali wyrobić sobie na rynku opinię znawców horrorów, co poskutkowało powierzeniem im przez japońskiego giganta jednego z najbardziej oczekiwanych projektów.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.