Konami nie zwalnia tempa! Będą nowe zapowiedzi gier należących do klasycznych serii

Silent Hill 2 Remake

W przeszłości Konami było wielokrotnie krytykowane za stagnację w kwestii wznawiania klasycznych tytułów. Firma widocznie wyciągnęła wnioski z oburzenia fanów i żwawo zabrała się do pracy, co w październiku 2022 roku zaowocowało zapowiedziami nowych gier z serii Silent Hill. To jednak nie wszystko, bo Japończycy przyznali, że pracują nad przywróceniem do życia kolejnych znanych marek.

Konami zapowiada powrót kolejnych klasycznych serii gier

Zwiastun Silent Hill 2

Z okazji powitania 2023 roku Konami podzieliło się z fanami kilkoma interesującymi faktami. Za pośrednictwem redakcji Famitsu przyznano, że firma mająca pod swoimi skrzydłami takie hity jak Silent Hill czy Castelvania wciąż ma do ogłoszenia jeszcze kilka ciekawych zapowiedzi.

Ten rok jest Rokiem Królika, dlatego planujemy power-upy i nowy rozwój dla znanych marek z zamiarem zrobienia kroku naprzód. Dodatkowo po cichu pracujemy nad nowymi projektami, których jeszcze nie ogłosiliśmy. Konami idzie do przodu, więc prosimy was o czekanie na dalsze informacje.

Konami

Jak widać Konami planuje nie tylko powrót do znanych nam już dobrze serii, ale także rozwój kompletnie nowych marek. Na konkrety przyjdzie nam jednak jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz też: Smartwatch damski – ranking

Tymczasem przypomnijmy, że za odświeżoną wersję Silent Hill 2 odpowiada polskie studio Bloober Team. Deweloperzy zdołali wyrobić sobie na rynku opinię znawców horrorów, co poskutkowało powierzeniem im przez japońskiego giganta jednego z najbardziej oczekiwanych projektów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!