Konami szykuje trzy nowe gry z serii Silent Hill? Plotka donosi o ambitnych planach firmy

Silent Hill f

Po bardzo długich, chudych latach dla marki Silent Hill, ta odżyła na nowo. Konami zapowiedziało już remake Silent Hill 2, spin-off Silent Hill f czy interaktywny tytuł Silent Hill: Ascension. Jak donosi jednak plotka, to wcale nie musi być koniec nowości związanych z niezwykle popularnym cyklem horrorów.

Konami ożywi Silent Hilla na dobre? Insider o kolejnych tytułach z serii

Zwiastun Silent Hill f

Niedawno zapowiedziane nowe tytuły z uniwersum Silent Hill to nie musi być wszystko, co szykuje Konami w kwestii ożywienia tej klasycznej marki. O tych doniesieniach poinformował obeznany w środowisku firmy insider Dusk Golem. Za pośrednictwem forum ResetERA wypowiedział się, że oceniony ostatnio na Tajwanie Silent Hill: The Short Message nie jest jedyną jeszcze oficjalnie niezapowiedzianą grą z serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zdaniem insidera Konami planuje jeszcze co najmniej trzy nowe Silent Hille. Na razie brak dalszych konkretów na ich temat poza tym, że jeden z tych projektów jest we wczesnej fazie rozwoju. Najprawdopodobniej więc na kolejne nowości związane z tymi produkcjami przyjdzie nam poczekać jeszcze długo.

Zobacz też: Jaki powerbank wybrać?

Wiadomości przekazane przez Duska Golema wiązałyby się z tym, co ostatnio ogłosiło samo Konami. Firma w swoich życzeniach noworocznych zdradziła fanom, że planuje dalsze ożywianie klasycznych marek.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.