Era taniego Xbox Game Pass Ultimate dobiega końca? Poradniki mogą wkrótce przestać być aktualne

koniec sposobów na tani Xbox Game Pass Ultimate

Dzisiaj oficjalnie dowiedzieliśmy się, że wkrótce Xbox Live Gold odejdzie do lamusa. Niestety wraz z nim najprawdopodobniej przestaną być aktualne poradniki pokazujące, jak kupić tani Xbox Game Pass Ultimate. To z kolei oznacza, że to już raczej ostatni dzwonek, aby nabyć subskrypcję taniej.

Koniec taniego Xbox Game Pass Ultimate może być bliski

Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate

Nasz poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate cieszy się ogromną popularnością od mniej więcej dwóch lat, a z opisanych w nim sposobów skorzystały już dziesiątki tysięcy graczy. Niestety wygląda na to, że już 14 września 2023 roku poradnik ten przestanie być aktualny, ponieważ właśnie wtedy usługa Xbox Live Gold zostanie wycofana. Wszystkie sposoby pokazujące, jak kupić tani XGPU, bazują na systemie konwersji Golda na Xbox Game Pass Ultimate, a gdy Gold przestanie istnieć, to… nie będzie czego konwertować.

Przeczytaj też: Gry podobne do Heroes 3

Xbox Live Gold ma zastąpić Xbox Game Pass Core, ale jest raczej mało prawdopodobne, aby konwersja nowej wersji Game Passa działała tak samo jak Golda. Microsoft lada moment powinien sfinalizować przejęcie Activision Blizzard za prawie 70 miliardów dolarów, więc wycofanie Golda to zapewne zabieg strategiczny, aby przy okazji ukrócić sposoby pozwalające kupić XGPU taniej, by firma mogła zarabiać więcej.

Niedawno cena Xbox Game Pass Ultimate wzrosła, więc wszystko składa się w logiczną całość. Amerykanie po prostu muszą zamortyzować sobie tak duży wydatek na twórców Call of Duty.

Kup Xbox Game Pass Ultimate z naszym poradnikiem zawczasu, jeżeli chcesz oszczędzić

Nie jest jeszcze w 100% pewne, co stanie się ze sposobami na tani Xbox Game Pass Ultimate po 1 września, bo Microsoft oficjalnie nic nie powiedział, ale można śmiało założyć, że przestaną być aktualne. W końcu wszystko na to wskazuje.

Dlatego też wszystkim, którzy nie mają jeszcze subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate na długie miesiące, a zamierzają z niej korzystać, radzimy skorzystanie z naszego poradnika na tani XGPU teraz, przed 1 września. Z aktualnymi sposobami można się zapoznać, klikając w poniższy przycisk.

Cóż, wygląda na to, że pewna era dobiega końca. Użytkownikom konsol Xbox, którym zależy na stałym dostępie do gier w dobrej cenie, zdecydowanie polecamy zakupić Xbox Game Pass Ultimate z naszym poradnikiem na jak najdłużej, bo naprawdę wszystko wskazuje na to, iż to już ostatni dzwonek, by z niego skorzystać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.