Knockout City nie spełniło oczekiwań Electronic Arts. Twórcy zapowiadają wyłączenie serwerów gry

Knockout City

Electronic Arts zabrało się najwyraźniej za zamykanie projektów, które nie wzbudzają już większego zainteresowania wśród graczy. Pożegnaliśmy się w tym tygodniu z mobilnymi wersjami Apex Legends i Battlefielda, a za kilka miesięcy swój żywot zakończy również Knockout City.

REKLAMA

Koniec Knockout City

Zwiastun Knockout City

Knockout City zadebiutowało w maju 2021 i na początku wydawało się bardzo ciekawą, dopracowaną produkcją. Velan Studio zamieniło grę w zbijaka w pełnego specjalnych umiejętności i wymagającego sporo skilla multiplayera. Twórcy od początku zapowiadali, że planują regularne wsparcie dla swojej gry i dotrzymali obietnicy.

Niestety to wsparcie dobiegnie końca razem z dziewiątym sezonem Knockout City. Twórcy poinformowali, że 6 czerwca 2023 roku serwery gry zostaną wyłączone.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Electronic Arts w krótkim oświadczeniu dodało, że wkrótce będą mieli kolejne informacje dla społeczności Knockout City. Na razie niewielka baza graczy musi oswoić się z myślą nadchodzącego końca gry i zacząć rozglądać się za jakąś alternatywą.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać