Premiera konsolowej wersji Norco opóźniona. Gra nadal zawita do Xbox Game Pass, ale nie wiadomo kiedy

Norco

Pecetowa wersja Norco jest dostępna w PC Game Pass od dawna, jednak we wrześniu dowiedzieliśmy się, że twórcy planują wydanie wersji na konsole, która również miała zawitać do abonamentu Microsoftu. Data wydania gry na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S została wówczas ustalona na 20 października 2022 roku, ale niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że konsolowe Norco jednak nie zadebiutuje w tym terminie.

Premiera konsolowego Norco przesunięta

Wydawca Norco – Raw Fury – poinformował, że konsolowa wersja gry nie zadebiutuje w terminie. Zamiast 20 października, premiera na PlayStation i Xboxach została przełożona na nieokreślony termin w przyszłości z powodu „nieprzewidzianych problemów”. O dokładnie takiej samej sytuacji informowaliśmy wczoraj w stosunku do konsolowego wydania Humankind.

Przeczytaj też: Procesor do gier – najlepsze modele w różnych cenach

Norco na PC cieszy się naprawdę dobrymi ocenami graczy, dlatego opóźnienie premiery wydania na konsole to bardzo przykra wiadomość. Niemniej na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać, aż twórcy ogłoszą nową datę. Pod koniec warto przypomnieć, że Norco na Xbox One i Xbox Series X|S zawita do biblioteki Xbox Game Pass już pierwszego dnia – kiedykolwiek on nadejdzie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.