Norco na Xboxy trafi do Game Passa. Znamy datę premiery konsolowego wydania

Norco

Ostatnie dni to prawdziwa uczta dla subskrybentów Xbox Game Pass. Wczoraj do usługi trafił m.in. Assassin’s Creed Odyssey, a jeszcze wcześniej poznaliśmy datę dodania Deathloopa do usługi. Z kolei dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do abonamentu zmierza konsolowa wersja ciepło przyjętego Norco.

REKLAMA

Konsolowe Norco zawita do Xbox Game Pass

Zwiastun konsolowego wydania Norco

Norco to gra przygodowa typu point-and-click, której akcja rozgrywa się na mrocznych przedmieściach Nowego Orleanu oraz bagiennych terenach Luizjany. Główny bohater tej mrocznej opowieści wraca w rodzinne strony, aby rozwikłać zagadkę zaginięcia swojego brata, który przepadł bez śladu tuż po śmierci ich rodzicielki. Motywami przewodnimi zabawy są tu m.in. takie aspekty jak eksploracja, rozwiązywanie zagadek czy prowadzenie rozmów z postaciami niezależnymi.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Norco na PC jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast premiera wersji na konsole PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S odbędzie się 20 października 2022 roku. Tego samego dnia wydanie na Xboxy trafi do abonamentu Microsoftu. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!