Kontroler Xbox Arctic Camo nareszcie dostępny w Polsce! Pad pojawił się w naszym kraju rok po premierze

Xbox Arctic Camo

Kontroler Xbox Arctic Camo pojawił się na rynku w maju 2023 roku, ale do tej pory był dostępny wyłącznie w USA. Teraz jednak sytuacja ta uległa zmianie i pad wylądował także na sprzedaży w innych krajach. Oznacza to, że mogą go zakupić fani z Polski.

Kontroler Xbox Arctic Camo – premiera w Polsce

Kontroler Xbox Arctic Camo
Kontroler Xbox Arctic Camo

Kontroler Xbox Arctic Camo z pewnością prezentuje się widowiskowo. Microsoft tym razem zdecydował się pójść w barwy moro, co może być idealne dla fanów ogrywających shootery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przypomnijmy, że pad ten zadebiutował na rynku w maju w 2023 roku. Po niespełna roku pojawił się także w polskim Microsoft Store, gdzie możemy zakupić go za równe 329 zł.

Warto zaznaczyć, że na rynku są dostępne także osłony na konsolę Xbox Series X w kolorystyce Arctic Camo. Niestety strona produktu wskazuje, że tych nadal nie zamówimy w naszym kraju.

Wracając jednak do tematyki kontrolerów, Microsoft kontynuje swoją politykę produkcji ich wielu różnych wariantów. Nie zapominajmy także o Xbox Design Lab, gdzie każdy z nas może zaprojektować pada według własnych potrzeb.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.