Nowy pad do Xboxa zaprezentowany! Gracze: „Nie chcemy kontrolerów, a ekskluzywne gry”

Arctic Camo Special Edition

Nie da się ukryć, że Microsoft regularnie przygotowuje kontrolery do Xboxa w nowych wersjach kolorystycznych. Z okazji premiery Redfall Amerykanie zaprezentowali aż 5 wariantów, na początku kwietnia pokazali pad, który był częściowo wykonany z materiałów z recyklingu, a w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy kontroler w edycji wakacyjnej. Tym razem gracze mogą liczyć na Arctic Camo Special Edition, jednak użytkownicy Xboxa nie są zachwyceni, gdyż zamiast kolejnego pada chcieliby otrzymać nowe gry.

Kontroler do Xboxa – Arctic Camo Special Edition ogłoszony, tymczasem fani żądają gier

Man I wish we got exclusive games instead of controllers

— WarhammerDave (@dave_warhammer) May 8, 2023

Man I wish we got exclusive games instead of controllers

— WarhammerDave (@dave_warhammer) May 8, 2023

Xbox Wireless Controller Arctic Camo Special Edition to kolejny pad zaprezentowany przez Microsoft w ostatnich tygodniach. Jest to trzeci kontroler z serii Camo dla Xboxów Series X|S.

Urządzenie posiada wszelkie opcje dostępne we wszystkich nowych kontrolerach do Xboxów, a zgodnie z opisem, pad ma dodatkowo rzeźbioną powierzchnię oraz dopracowaną geometrię. Całość została okraszona biało-szarym kamuflażem.

Tymczasem wśród komentarzy możemy zauważyć głosy niezadowolenia. Gracze krytykują, że podczas gdy Sony prawdopodobnie podpisało umowę na wyłączność z Konami, Microsoft oferuje graczom jedynie nowe kolory kontrolerów. Nie da się ukryć, że użytkownicy Xboxów są rozczarowani, gdyż ostatni exclusive – Redfall – został uznany za najgorszą grę AAA na Steamie.

Zobacz też: Mody do FS 19

Kontroler do Xbox Series X|S we wzorze Arctic Camo Special Edition jest dostępny na stronie Microsoftu, choć na razie nie można go kupić w Polsce. Cena pada została ustalona na 69,99 dolarów, czyli około 289 zł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.