Halo Infinite nie pozwoli zagrać w kooperacji z nieznajomymi. Zabraknie matchmakingu online

Halo Infinite coop

Coop w Halo Infinite został zaprezentowany stosunkowo niedawno, kiedy też ruszyły jego testy dla uczestników programu Halo Insider. Na ten moment można wyszukiwać graczy do wspólnej zabawy online, lecz kiedy moduł kooperacji trafi do gry w pełnej wersji, taka możliwość zniknie. Potwierdził to rzecznik prasowy Microsoftu.

REKLAMA

Kooperacja w Halo Infinite bez matchmakingu online

Gameplay z kooperacji w Halo Infinite

Matchmaking online to nic innego jak możliwość wyszukiwania graczy z całego świata do wspólnej gry. Innymi słowy, opcja ta pozwala na zabawę w coopie z nieznajomymi. Niestety zniknie ona z Halo Infinite, kiedy moduł kooperacji zostanie wdrożony do gry w pełnej wersji. Microsoft nie wyjaśnił, dlaczego zdecydowano się na taki krok.

Przeczytaj też: Call of Duty Warzone — wymagania

Firma poinformowała, że po zakończeniu testów będzie trzeba szukać towarzyszy na własną rękę. Amerykańska korporacja rekomenduje korzystanie z Halo LFG i Discorda na Xboxie, choć ten drugi jest obecnie dostępny tylko dla insiderów. Mieliście okazję przetestować coopa w Halo Infinite? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!