Need for Speed Unbound z kreatorem postaci, jakiego seria jeszcze nie widziała

Need for Speed Unbound

W kontekście serii Need for Speed raczej nie zwracano uwagi na kreator swojej postaci. Personalizacja aut była zawsze czynnikiem kluczowym, ale postać kierowcy nie wpływała znacząco na rozgrywkę. Wraz z odsłoną o podtytule Unbound sytuacja ta ulegnie zmianie.

Kreator postaci w Need for speed Unbound niczym w grze RPG

Need for Speed Unbound
Need for Speed Unbound

Najnowsza odsłona Need for Speed o podtytule Unbound sporo namiesza w dotychczasowym dorobku serii o nielegalnych wyścigach. Do tej pory personalizacja dotyczyła w zasadzie tylko pojazdów — nieco inaczej było w przypadku Heat, gdzie gracze mogli wprowadzić zaledwie kilka zmian w wybranej przez siebie postaci. Nadchodząca część doda zupełnie nową i bardzo rozbudowaną personalizację naszych awatarów. Unbound niczym RPG? Tak się to zapowiada.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4 dla dzieci

Kreator postaci w Need for Speed Unbound nie będzie ograniczał się jedynie do fryzur, zarostu czy płci. W grze dostępna będzie edycja elementów ciała, jak np. kształtu głowy. Zmienić będzie można też głos, kolor oczu czy inne charakterystyczne dla postaci elementy — w tym także tatuaże czy ubiór. Twórcy gry zapewniają, że w ich produkcji nie zabraknie markowych ciuchów od znanych producentów.

Wieloletni fani serii z pewnością chwycą się za głowę, wszak nigdy przedtem nie trzeba było przywiązywać wagi do ubrań czy kosmetycznych elementów postaci siedzącej za kierownicą pojazdu. Taki jest jednak znak czasów, które się zmieniają — seria ewidentnie zwraca się w kierunku młodszego odbiorcy, dla którego personalizacja, możliwość wyróżniania się jest cechą kluczową. Ważne, żeby customizacja aut była na wysokim poziomie!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z