Kulisy Gran Turismo 7. Polyphony Digital potrzebuje 270 dni, żeby stworzyć jeden samochód

gran turismo 7

Polyphony Digital ostatnio słynie z tego, że zdradza wiele ciekawych informacji na temat swojej gry. Twórcy zaadresowali niedawno kwestię potencjalnego portu Gran Turismo 7 na PC i chwalili się bardzo dobrą sprzedażą. Teraz przyszedł czas na kolejną porcję ciekawostek.

Kulisy produkcji Gran Turismo 7

Zwiastun Gran Turismo 7

Gran Turismo świętuje 25-lecie serii, co zmotywowało najwyraźniej Polyphony Digital do zdradzenia graczom więcej informacji na temat procesu produkcji poszczególnych gier. Największe zaskoczenie wzbudziła ostatnio wypowiedź Kazunori Yamauchiego, który opowiadał, jak długo zajmuje tworzenie samochodów w różnych odsłonach Gran Turismo.

W przypadku GT i GT2 potrzeba zaledwie 3 dni, żeby od zera stworzyć gotowy samochód. W GT3 i GT4 ta liczba rośnie do 30 dni, w GT5 i GT6 potrzeba ich już 180, a produkcja pojazdu w GT7 zajmuje aż 270 dni.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Yamauchi dodał również, że aktualnie Polyphony jest w stanie stworzyć 60 nowych samochodów do Gran Turismo 7 w ciągu roku. Fanom nowej odsłony pozwoli to bez wątpienia uświadomić, jak wiele pracy deweloperów kosztują nawet najmniejsze zmiany.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z