Trzecia gra z Games with Gold na marzec 2023 już dostępna do pobrania

Lamentum

Ostatniego dnia ubiegłego miesiąca Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na marzec 2023. Dzień później dwa pierwsze tytuły z oferty zostały udostępnione do pobrania subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Z kolei dzisiaj abonenci mogą już ściągać ostatnią grę z marcowego zestawienia.

Lamentum za darmo w ramach Games with Gold na marzec 2023

Zwiastun Lamentum

Games with Gold pozwala subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate odbierać każdego miesiąca po 2 lub 3 darmowe gry. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj abonenci mogą ściągać Lamentum. Produkcja pozostaje bezpłatna do 15 kwietnia.

Przeczytaj też: Jaki telewizor 65 cali kupić

Może i nie jest to największy hit wszech czasów, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.