Trzecia gra z Games with Gold na marzec 2023 już dostępna do pobrania

Lamentum

Ostatniego dnia ubiegłego miesiąca Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na marzec 2023. Dzień później dwa pierwsze tytuły z oferty zostały udostępnione do pobrania subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Z kolei dzisiaj abonenci mogą już ściągać ostatnią grę z marcowego zestawienia.

REKLAMA

Lamentum za darmo w ramach Games with Gold na marzec 2023

Zwiastun Lamentum

Games with Gold pozwala subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate odbierać każdego miesiąca po 2 lub 3 darmowe gry. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj abonenci mogą ściągać Lamentum. Produkcja pozostaje bezpłatna do 15 kwietnia.

Przeczytaj też: Jaki telewizor 65 cali kupić

Może i nie jest to największy hit wszech czasów, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!