Dwie pierwsze gry z Games with Gold na marzec 2023 już dostępne do pobrania

Trüberbrook

Wczoraj Microsoft ujawnił gry, które miały trafić do Games with Gold w marcu 2023. Dzisiaj dwie pierwsze z nich są już dostępne do pobrania dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Być może nie są to wysokobudżetowe tytuły AAA, ale zdecydowanie warto je sprawdzić.

REKLAMA

Trüberbrook i Sudden Strike 4 – Complete Collection za darmo w ramach Games with Gold na marzec 2023

Zwiastun Trüberbrook

Games with Gold to dodatkowa usługa, dzięki której abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą zdobyć co miesiąc dwie lub trzy darmowe gry. Dziś opłacający powyższe subskrypcje mogą pobierać już dwie pierwsze produkcje z marcowej oferty. Mowa tu o Trüberbrook oraz Sudden Strike 4 – obydwa tytuły pozostaną darmowe do 31 marca.

  1. Pobierz Trüberbrook
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Sudden Strike 4 – Complete Collection
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Powyższe gry nie są zbyt znane, ale pomimo tego na pewno przypadną do gustu niektórym graczom. Zamierzacie dać im szansę? Dajcie nam znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!