Znamy gry w Games with Gold na marzec 2023!

Games with Gold

Tradycyjnie już na koniec miesiąca Microsoft ogłosił gry, które trafią do Games with Gold. W marcu 2023 do usługi zostaną dodane trzy tytuły – o jeden więcej niż miało to miejsce w lutym. Ponownie są to produkcje dosyć nieznane, ale z całą pewnością warto je sprawdzić przy okazji posiadania przynajmniej subskrypcji Xbox Live Gold.

REKLAMA

Games with Gold na marzec 2023 – w przyszłym miesiącu odbierzemy trzy darmowe gry

Games with Gold – marzec 2023

Na wstępie wypada zaznaczyć, że Games with Gold to dodatkowa usługa, dzięki której subskrybenci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą każdego miesiąca odebrać dwie lub trzy darmowe gry. Przyzwyczailiśmy się już, że zazwyczaj nie są to tytuły AAA z najwyższej półki i tak jest też tym razem. Darmowymi produkcjami w Games with Gold na marzec 2023 są bowiem:

Zobacz też: Najlepsze gry na PSP

Jak wspomnieliśmy na samym początku, tym razem do usługi trafiły trzy produkcje. Zdecydowanie warto dać im szansę – ich cena waha się bowiem od około 74 do około 184 zł, więc gracze mogą sporo oszczędzić, wypróbowując je w usłudze Games with Gold.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!