Poznaliśmy datę premiery Layers of Fear! Bloober Team zaprasza do sprawdzenia wersji demo

Layers of Fear

Już pod koniec lutego Bloober Team poinformowało, że Layers of Fears zadebiutuje na rynku jako Layers of Fear i zapowiedziało, że gra trafi do sprzedaży w czerwcu 2023 roku. Nie ujawniono jednak wówczas dokładnej daty premiery. Na szczęście polski zespół postanowił nie trzymać graczy dłużej w niepewności i ujawnił, kiedy fani horrorów będą mieli okazję zagrać we wspomnianą produkcję.

Layers of Fear z datą premiery i wersją demo na Steam

Powyższy teaser informuje, że premiera Layers of Fear odbędzie się 15 czerwca 2023 roku. Użytkownicy komputerów osobistych już teraz mogą jednak przetestować nadchodzącą produkcję Bloober Team. Na Steam udostępniono bowiem wersję demonstracyjną wspomnianego tytułu, która będzie dostępna na platformie Valve do 22 maja, a więc tylko przez najbliższy tydzień.

Wszystkie historie muszą dobiec końca, nawet te pokrętne i pełne grozy. Płótno. Scena. Powieść. Czas na ostatnie pociągnięcie pędzlem, opadnięcie kurtyny i finalny rozdział nowej odsłony znanego horroru psychologicznego. Odważysz się powrócić do gry i po raz ostatni zmierzyć się z własnym strachem?

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Ranking najlepszych kamer samochodowych

Layers of Fear zmierza nie tylko na PC, ale także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Pod koniec kwietnia Bloober Team udostępniło zwiastun prezentujący możliwości silnika Unreal Engine 5, na którym powstaje wspomniana produkcja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.