Left 4 Dead 3 przypadkowo ujawnione? Odniesienie do gry pojawiło się w plikach Counter-Strike 2

Left 4 Dead 2

Valve ma w swoim portfolio kilka ulubionych przez fanów marek, które czekają na przywrócenie do życia. Jedną z takich gier jest z pewnością Left 4 Dead 2, które pomimo mijających lat wciąż cieszy się pewną bazą graczy. Nadzieję na jej kontynuację przywróciły pliki niedawnej bety Counter-Strike 2, które odwołały się do Left 4 Dead 3.

Left 4 Dead 3 w plikach Counter-Strike 2. Priorytet? Żaden

Left 4 Dead 3 w plikach Counter-Strike 2
Odniesienie do Left 4 Dead 3 w plikach Counter-Strike 2. Źródło: Reddit

Jeden z użytkowników Reddita ożywił fanów znajdującej się nieco w stagnacji serii Left 4 Dead. Przeszukał on bowiem dokładnie pliki bety zapowiedzianego niedawno na lato tego roku Counter-Strike 2, w których znalazł odniesienie do… Left 4 Dead 3!

Nie byłoby to wcale takie dziwne, bo kontynuacja Counter Strike: Global Offensive jest rozwijana na Source 2. Już wcześniej pojawiały się natomiast plotki, które sugerowały przygotowywanie Left 4 Dead 3 właśnie na tym silniku. Prace nad grą miały być jednak wstrzymane do jego pełnego ukończenia.

Zobacz też: Gry podobne do GTA

Wszystko wskazuje jednak na to, że nawet jeżeli Valve pracuje obecnie nad Left 4 Dead 3, to gra nie jest najwyższym priorytetem firmy. Wprost wskazuje na to powyższe znalezisko, które opisuje go jako „żaden”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.