LEGO Fortnite bije rekordy popularności! Darmowa pozycja od Epic Games przyciągnęła masę graczy

LEGO Fortnite

Kilka dni temu gracze Fortnite mogli już zapoznać się z jednym z trzech nowych trybów gry. Mowa mianowicie o samodzielnym module LEGO Fortnite, który wprowadza więcej budowania i zamienia otoczenie w klocki. Jak się okazuje, nowy tryb szybko zyskał ogromną popularność wśród fanów, przyciągając przed ekrany nawet większą liczbę graczy niż standardowy battle royale.

W tryb LEGO Fortnite grało jednocześnie prawie 2,5 miliona użytkowników

Zwiastun LEGO Fortnite

Jak podaje serwis Fortnite.gg, który zbiera informacje z serwerów gry, w ten weekend w LEGO Fortnite w najgorętszym momencie grało jednocześnie prawie 2,5 miliona użytkowników. Wynik jest naprawdę imponujący, szczególnie biorąc pod uwagę, że w tym samym czasie w klasycznym battle royale czas spędzało równocześnie 2 miliony osób – zarówno w trybie standardowym, rankingowym, bez budowania jak i Save the World.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście LEGO Fortnite to nowość, więc wielu graczy zapewne choćby z ciekawości sprawdziło jakie możliwości oferuje tryb. Bez wątpienia można jednak mówić o sporym sukcesie Epic Games – liczba osób, których zaciekawiła świeża propozycja, może przyprawić o zawrót głowy. Pozostaje nam zatem obserwować, jak dużą popularnością będzie cieszyć się za jakiś czas.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Ponadto w Fortnite pojawiły się jeszcze dwa inne moduły – Rocket Racing, czyli wyścigi oraz muzyczne Fortnite Festival. Te cieszyły się nieco mniejszym, choć nadal wysokim zainteresowaniem. Nowości przyciągnęły kolejno 800 oraz 600 tysięcy graczy.

Źródło: Fortnite GG

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.