Nowy gameplay z Lies of P z brutalnym pokazem broni. Oręż Pinokia z Xbox Game Pass robi wrażenie!

Lies of P

Zaledwie kilka dni temu mogliśmy pooglądać materiał z Lies of P prezentujący nową lokację, przeciwników i bronie. Twórcy nadchodzącej gry nie spoczywają jednak na laurach. W sieci pojawił się kolejny gameplay z Lies of P, tym razem skupiający się w pełni na prezentacji oręża oraz jego skuteczności w walce.

Nowy gameplay z Lies of P – prezentacja dostępnych broni

Gameplay z Lies of P

W powyższym, 7-minutowym materiale, studio Round8 zaprezentowało różne bronie, a także sposób, w jaki można je wykorzystywać w walce z przeciwnikami. Jak wspominali wcześniej deweloperzy, w Lies of P będzie można łączyć dostępny oręż ze sobą i tworzyć setki kombinacji. Gameplay prezentuje 7 przykładowych możliwości, a także 3 nowe bronie: Proof of Humanity, Holy Sword of the Ark oraz Uroboros’ Eye.

Oprócz efektownych walk i orężu, na filmie możemy też zaobserwować dużą ilość najróżniejszych lokacji oraz przeciwników. Zgodnie z zapowiedziami twórców, możemy mieć pewność, że Lies of P zaoferuje unikatowy system walki, który sprawi, że każda potyczka będzie zupełnie inna. Na przejście całej gry ponoć ma wystarczyć 30 godzin, acz, by w pełni zrozumieć historię Pinokia, trzeba będzie zrobić nawet 3 podejścia.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Lies Of P

Przypomnijmy, że Lies of P zadebiutuje 19 września 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W dniu swojej premiery gra będzie dostępna także w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.