Nowy gameplay z Lies of P prezentuje walki z bossami! Intensywne starcia robią wrażenie

Lies of P

Lies of P jest jedną z ciekawszych premier, jakie czekają nas w tym miesiącu. W ciągu kilku ostatnich dni mogliśmy przyjrzeć się prezentacji broni dostępnych w grze, a także dowiedzieliśmy się, jak dużo miejsca należy przygotować na dyskach konsol PS4 i PS5. Tym razem redakcja IGN udostępniła materiał, który pozwala rzucić okiem na walkę z bossami w „Bloodbornie z Game Passa”.

Nowy gameplay z Lies of P pokazuje walkę z bossami

Gameplay z Lies of P – walka z bossami

Redakcja IGN udostępniła niedawno kolejny materiał z Lies of P. Opublikowany gameplay ukazuje intensywne walki z wymagającymi bossami i innymi przeciwnikami, których gracze spotkają na swojej drodze. Jak możemy zauważyć, kierując postacią, musimy odpowiednio wyczuć moment zarówno przy zadawaniu ciosów, jak i podczas uników.

Na zaprezentowanym filmie można także przyjrzeć się ciekawym projektom wrogów. Materiał przedstawia aż osiem walk z różnymi przeciwnikami, a każdy z nich charakteryzuje się nie tylko innym, intrygującym wyglądem, ale również zestawem ataków i umiejętności. Warto wspomnieć, że jak zapewniają twórcy, Lies of P ma oferować unikatowy system walki, co oznacza, że każde starcie będzie przebiegać w inny sposób.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 400 zł

Kup Lies Of P

Na zakończenie przypominamy, że Lies of P zadebiutuje już 19 września 2023 roku. Gra pojawi się na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Od momentu premiery produkcja będzie także dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.