Lies of P na kolejnych fragmentach gameplayu. Gra zmierzająca do Xbox Game Pass wygląda przepięknie

Lies of P

Lies of P od początku zaskakuje swoim klimatem – czy to poprzez zwiastuny, czy gameplaye. Twórcy inspirowali się hitem PlayStation, Bloodborne, co widać jak na dłoni. Microsoft postanowił poświęcić podczas Xbox Booth kilkadziesiąt minut deweloperom odpowiadającym za ów projekt.

REKLAMA

Lies of P otrzyma system wyborów i wymagające starcia z bossami

Lies of P – Xbox Booth

Podczas wydarzenia dowiedzieliśmy się, że Lies of P powstające w studiu NeoWiz to w pełni produkcja single-player. Nie znajdziemy tutaj nacisku na współpracę czy rozgrywkę sieciową. Potem ukazano kawałki gameplayu, które skupiły się przede wszystkim na walkach z bossami – te będą bardzo zjawiskowe i jednocześnie wymagające.

W Lies of P nie zabraknie również brutalności – deweloperzy z Azji chcą ją podkreślać, więc możemy liczyć na kilka mocnych filmików przerywnikowych czy starć z przeciwnikami. Co więcej, potwierdzono pomniejsze wybory – na panelu Xbox Booth ukazano szlochającą dziewczynę, którą możemy pocieszyć lub rozwścieczyć.

Przeczytaj też: Mody do ETS2

Premiera Lies of P odbędzie się w 2023 roku, a gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Debiut odbędzie się również w abonamencie Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!