Lies of P na długim, klimatycznym gameplayu! Inspirację Bloodborne widać gołym okiem

Lies of P

Wczoraj podczas Gamescom Opening Night Live dostaliśmy nowy trailer Lies of P przeplatany fragmentami rozgrywki, a także dowiedzieliśmy się, że gra trafi do Game Passa w dniu swojej premiery. Z kolei dzisiaj w sieci pojawił się obszerny gameplay z wyczekiwanej produkcji, która bardzo przypomina Bloodborne. Klimat wręcz wylewa się z ekranu, a fani gier soulslike zdecydowanie mają na co czekać.

REKLAMA

Gameplay z Lies of P zwiastuje niezwykle klimatyczną przygodę

Gameplay z Lies of P

Z okazji Gamescomu twórcy Lies of P podzielili się z nami 12-minutowym gameplayem ze swojej gry. Na powyższym materiale możemy zobaczyć, jak wyczekiwana produkcja prezentuje się w akcji. Podczas zabawy przyjdzie nam zwiedzić bardzo klimatyczne, pełne mroku lokacje, a także stawić czoła różnorodnym wrogom. Walka wydaje się wyjątkowo „mięsista” i satysfakcjonująca – prócz standardowej broni białej, bohater posiada też chwytak, za pomocą którego może przyciągać do siebie wrogów.

Przeczytaj też: Czy gry z PS5 działają na PS4

Data premiery Lies of P nie jest jeszcze znana, ale możemy przypuszczać, że gra zadebiutuje dopiero w 2023 roku. Produkcja trafi na PC, PS5 i Xbox Series X|S, ale jak już ustaliliśmy, od pierwszego dnia będzie dostępna również w bibliotece Xbox Game Pass. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!