Lies of P z fantastycznym zwiastunem i gameplayem. Arcyciekawa gra zadebiutuje w Xbox Game Pass!

Lies of P

Kilka godzin temu pojawiły się w sieci zdjęcia, które ukazały stanowiska przygotowane na targi Gamescom 2022 przez Microsoft. Przy komputerach, blisko których widniała wzmianka o Xbox Game Pass, można było przetestować m.in. A Plague Tale: Requiem, ale znalazło się tutaj także miejsce dla Lies of P, co dało nadzieję, że soulslike trafi do Game Passa. W trakcie Gamescom Opening Night Live 2022 otrzymaliśmy potwierdzenie powyższych doniesień.

Świetnie zapowiadające się Lies of P wyląduje w Xbox Game Pass

Lies of P – gameplay/trailer

Deweloperzy podczas owego wydarzenia szerzej przedstawili intrygującą opowieść o Pinokiu, która jest inspirowana grą Bloodborne. Pokazano kilka charakterów, a także niesamowicie klimatyczne miejscówki. Poświęcono również trochę czasu na czysty gameplay oraz mechaniki, których będzie w Lies of P naprawdę wiele – tak samo jak walk z rozmaitymi, wrogo nastawionymi maszynami.

Przeczytaj też: Mody do ETS2

Lies of P zadebiutuje w 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S, a gra – zgodnie z powyższymi informacjami – trafi w dniu premiery do abonamentu Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.