Lies of P na obszernej rozgrywce! Zobaczcie nowy gameplay z gry zmierzającej do Xbox Game Pass

Lies of P

Lies of P otrzymało w zeszłym miesiącu przybliżony termin premiery, a także nowy zwiastun. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów poświęconych wspomnianej produkcji. Do sieci trafił bowiem kolejny gameplay z nadchodzącej gry Round8 Studio. Zainteresowani gracze mają więc kolejną szansę, by przyjrzeć się ciekawie zapowiadającemu się tytułowi.

W sieci pojawił się 11-minutowy gameplay z Lies of P

Powyższy materiał został opublikowany przez redakcję GameSpot. Całość trwa natomiast ponad 11 minut i skupia się przede wszystkim na eksploracji klimatycznych lokacji oraz walce z przeciwnikami. Gra prezentuje się naprawdę dobrze i wiele wskazuje na to, że fani gatunku soulslike otrzymają w najbliższych miesiącach kolejną wartą uwagi produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie koniec wartych uwagi informacji związanych z Lies of P. Firma Cenega potwierdziła bowiem wczoraj, że nadchodząca produkcja Round8 Studio pojawi się w Polsce również w wersji pudełkowej. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wszystkich kolekcjonerów.

Zobacz też: Sposoby na tani PS Plus

Na koniec warto przypomnieć, że Lies of P zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w sierpniu 2023 roku. Dokładana data premiery nie jest jednak znana. Należy natomiast pamiętać, że produkcja Round8 Studio w momencie swojego debiutu trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.