Lies of P jednak pojawi się na konsolach PS4 i Xbox One? Jest to bardzo możliwe

Lies of P

Nie ma co ukrywać — pokaz gameplay’u z Lies of P to jedno z najciekawszych wydarzeń targów Gamescom 2022. Duchowy spadkobierca takich gier jak Bloodborne przyciągnął uwagę wielu graczy z całego świata. Niestety dla posiadaczy konsol mijającej generacji, gra miała ominąć PlayStation 4 oraz Xboxy One. Teraz jednak okazuje się, że Neowiz Games mogło zmienić plany.

REKLAMA

Według Neowiz Games Lies of P może pojawić się na konsolach PS4 i Xbox One

Lies of P
Lies of P, fragment walki

W niedawnym wywiadzie udzielonym dla Gaming Bolt twórcy Lies of P zdradzili wiele informacji na temat nadchodzącej produkcji. Jednym z najciekawszych zagadnień, jakie pojawiło się w całym wywiadzie, jest to, w którym deweloperzy jasno zaznaczyli, że rozważają opcję wydania gry na PlayStation 4 oraz Xbox One. Członkowie studia Neowiz twierdzą, że dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, udało się im zoptymalizować swoją produkcję pod standardy konsol ósmej generacji.

Przeczytaj też: Głośnik przenośny — najlepsze modele

Neowiz Games zapewnia, że dołożą wszelkich starań, aby Lies of P zadebiutowało na PS4 oraz Xboxach One. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobra wiadomość, dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w sprzęt najnowszej generacji (lub w ogóle nie mają takich zamiarów). Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, to na pewno o tym napiszemy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!