Lies of P i You Suck At Parking w Xbox Game Pass od premiery – to już prawie pewne!

Lies of P

Trzy dni temu pisaliśmy, że Lies of P najprawdopodobniej trafi do Xbox Game Pass na premierę. Dzisiejsze wieści niejako potwierdzają wcześniejsze doniesienia, a ponadto wyraźnie sugerują, że wraz z Lies of P do abonamentu Microsoftu trafi także You Suck At Parking. To wciąż nieoficjalne informacje, ale ich potwierdzenie wydaje się tylko formalnością.

Lies of P i You Suck At Parking w Xbox Game Pass niemal pewne

Dzisiaj o godzinie 20:00 czasu polskiego rozpocznie się Gamescom Opening Live, natomiast jutro ruszy Xbox Booth, czyli sekcja amerykańskiego giganta na imprezie w Kolonii. Dzisiaj do sieci trafiły zdjęcia ukazujące stanowiska w Strefie Xboxa — na dwóch zdjęciach można dostrzec, że firma zdecydowała się pozwolić uczestnikom na przetestowanie Lies of P oraz You Suck At Parking. Obok obu tytułów znalazło się logo Game Passa, a to oznacza tylko jedno: subskrybenci tej usługi ograją te produkcje w dniu ich premiery.

Przeczytaj też: Mody do ETS2

Mimo że Microsoft oficjalnie nie puścił jeszcze pary z ust, to zapewne stosowne ogłoszenie jest tylko kwestią czasu. Trzeba przyznać, że szczególnie ciekawie wygląda Lies of P – mroczna opowieść o Pinokiu, mocno inspirowana Bloodborne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.