Nowy gameplay z Life by You ze świetnymi opcjami! Rywal The Sims pozwoli kupować auta i budować dzielnice

Life by You

Jak dowiedzieliśmy się pod koniec zeszłego miesiąca, nadchodzący rywal The Sims, czyli Life by You, zaliczy opóźnienie. Twórcy przesunęli datę wprowadzenia tytułu do Early Accessu na 5 marca 2024 roku, ponieważ potrzebują więcej czasu na dopracowanie grafiki, interfejsu i narzędzi dla moderów. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby podzielić się z graczami kolejnymi szczegółami dotyczącymi gry – teraz głównym tematem są samochody oraz kształtowanie okolicy.

W Life by You możemy kupować i sprzedawać auta, a także budować własne dzielnice

Kupowanie i handel autami w Life By You

Twórcy Life by You udostępnili ostatnio dwa kolejne wideo przedstawiające fragmenty rozgrywki z ich nadchodzącej produkcji, która ma być konkurentem dla The Sims. Materiały prezentują proces kupowania samochodów w salonach oraz możliwość zarządzania wyglądem dzielnic. Dodatkowo mogliśmy zobaczyć nieco lepiej, jak prezentuje się okolica.

Jeśli chodzi o auta, poza nabywaniem ich w specjalnie do tego przeznaczonych salonach, możemy je również odsprzedawać na rynku wtórnym lub podarować innym mieszkańcom. Twórcy zapewniają także sporo możliwości, jeśli chodzi o kształtowanie wyglądu okolicy – jak wspominają w materiale, postawimy nowe budynki, a już istniejące możemy dowolnie przenosić w inne miejsca.

W świecie gry znajdują się zarówno tereny wyżynne, jak i nizinne. Znajdziemy również parki i wszelkiego rodzaju usługi, takie jak fryzjer, salon samochodowy, kawiarnie, biura czy sklepy. Krajobraz charakteryzuje się także wybrzeżem z plażą.

Zwiedzanie okolicy w Life by You

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup The Sims 4: Ranczo

Jak już wspominaliśmy, Early Access Life by You opóźnił się i będzie dostępny od 5 marca 2024 roku. Warto również dodać, że gra zmierza wyłącznie na PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.