Like a Dragon Infinite Wealth – znamy długość gry! Produkcja rzeczywiście będzie „potworem”

Like a Dragon Infinite Wealth

Premiera ósmej odsłony cyklu Yakuza nadciąga wielkimi krokami. Niedawno mogliśmy zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi, a tym razem twórcy zdradzili, na jak długą przygodę mogą być gotowi gracze. Okazuje się, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Like a Dragon Infinite Wealth rzeczywiście może okazać się „potworem”.

Like a Dragon Infinite Wealth – znamy długość gry

Zwiastun Like a Dragon Infinite Wealth

Już w przyszłym miesiącu miłośnicy serii Yakuza będą mogli cieszyć się rozgrywką w kolejnej odsłonie popularnego cyklu. W związku z nadciągającą premierą twórcy zdradzili nieco więcej szczegółów na temat długości gry. Jak się okazuje, szykuje się prawdziwie ogromna przygoda.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie ze słowami Masayoshi Yokoyamy, Like a Dragon Infinite Wealth ma znacznie większą objętość niż Yakuza Like a Dragon. Dyrektor Ryu Ga Gotoku Studio zdradził, że poznanie głównej fabuły zajmie graczom 3-4 dni „bez snu”. To oznacza, że należy być gotowym na spędzenie z grą od 72 do 96 godzin – nie uwzględniając zadań pobocznych.

Yokoyama wspomniał również, że Like a Dragon Infinite Wealth świetnie radzi sobie w przedsprzedaży. Dyrektor uważa nawet, że być może zostanie pobity rekord w tym zakresie.

Zobacz też: Gry offline

Na zakończenie przypominamy, że Like a Dragon Infinite Wealth zadebiutuje 26 stycznia 2024 roku. Gra zmierza na PC oraz na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: mp1st

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.