Wyciekła lista gier, które zostaną pokazane na State of Play! Wśród tytułów także znana platformówka

State of Play

State of Play, czyli pokaz gier szykowany przez Sony zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie ma odbyć się tej nocy, dokładnie 31.05.2024 o godzinie 00:00 czasu polskiego. Japończycy nie podali do wiadomości, jakie pozycje zostaną zaprezentowane, jednakże do sieci wyciekła lista tytułów, których będzie można się spodziewać na pokazie.

Łącznie 15 gier ma się pojawić na State of Play

Lista gier, które podobno mają pojawić się na State of Play

Powyższa lista tytułów, które rzekomo zostaną zaprezentowane na najbliższym State of Play została ujawniona przez leakera z Hiszpanii o pseudonimie LeakProximidad. Oprócz tytułów third party, Sony ma ujawnić także nadchodzące porty gier na PC oraz nowego Astro Bota, o czym już wcześniej się mówiło.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, źródło wycieku wspomina także o piętnastej grze-niespodziance, która również ma zostać zaprezentowana przez Sony. Nie ma jednakże żadnych poszlak na temat tego czym owy tytuł miałby być.

Powyższe informacje, pomimo że są nieoficjalne, to wydają się całkiem prawdopodobne. Na ich potwierdzenie jednak trzeba zaczekać do samego State of Play.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.