PlayStation State of Play powraca! Sony opublikowało oficjalną zapowiedź

State of Play

Kilka tygodni temu Jeff Grubb, jeden z branżowych insiderów, informował o nadchodzącym wydarzeniu PlayStation Showcase, które miało odbyć się jeszcze w maju. Zamiast tego Japończycy zdecydowali się na kolejną edycję nieco mniejszego pokazu PlayStation State of Play. Nie będziemy musieli na nie długo czekać.

Kolejne PlayStation State of Play odbędzie się 31 maja 2024 roku

Nadchodzące PlayStation State of Play odbędzie się w najbliższy piątek, 31 maja o godz. 00:00 czasu polskiego.

Jak informuje Sony pokaz będzie transmitowany na wszystkich popularnych platformach – YouTube, Twitchu i TikToku.

Wydarzenie potrwa ponad 30 minut, a w jego trakcie zobaczymy materiały z 14 gier na PlayStation 5 oraz PlayStation VR2.

Konkretna lista tytułów pozostaje tajemnicą, ale niedawne doniesienia sugerują, że możemy spodziewać się m.in. zapowiedzi kolejnej części Astro Bot, komputerowej wersji God of War Ragnarok oraz nowych szczegółów na temat Concord.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Blog PlayStation

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.